Aromalampy

Nejprodávanější

Ashleigh & Burwood - aromalampa DROPLET černá
 
390 Kč
Detail
Ashleigh & Burwood - aromalampa PURPLE RAIN
 
590 Kč
Detail
ABOB D02
 
390 Kč
Detail
4 položek celkem
ABOB D02 AB_ABOB_D02
Ashleigh & Burwood - aromalampa DROPLET černá AB_ABOB-D01
Ashleigh & Burwood - aromalampa ALL THAT GLITTERS AB_MBCLA-641
Ashleigh & Burwood - aromalampa PURPLE RAIN AB_MBCLA-61C

Aromalampy - vůně pro váš byt, kancelář, interiér

Aromalampa je nejčastěji keramická, ale někdy také skleněná či kovová nádoba, která má ve svém dně prostor na svíčku a nad ním nádobku na odpařování. Nádobka se po zapálení svíčky naplní 40–50 °C teplou vodou a do této vody se přidá pár kapek vybraného éterického oleje nebo směsi éterických olejů. Jedná se o princip odpařování pomocí otevřeného ohně. Přestože není jediným způsobem využití aromaterapie, je rozhodně způsobem nejznámějším. Kromě uvolňování příjemné vůně totiž přináší i velmi příjemné pocitové vjemy z pohledu na hořící svíčku, které umocňují pohodu a hřejivou atmosféru domova.

Hořící aromalampu je třeba umísťovat na bezpečné místo mimo dosah dětí a neměla by se nechávat bez dozoru. V dětských pokojích, nemocnicích a jiných prostorách, kde není vhodné používat otevřený oheň, lze zvolit elektrickou variantu aromalampy, difuzér nebo jiný způsob odpařování. 

AROMATERAPIE - AROMALAMPY - AROMAOLEJE - BYTOVÉ VŮNĚ - INTERIÉROVÉ VŮNĚ - KATALYTICKÉ LAMPY - KATALYTICKÉ AROMA LAMPY - VONNÉ AROMA DIFUZÉRY - VONNÉ OLEJE - VONNÉ SVÍČKY