Eva solo - kávovar CafeSolo červený

 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Vyprodáno
1 819 Kč
Kód produktu 567592
Značka Eva solo
Webová stránka značky evasolo.com/
Kategorie Příprava kávy
Záruka 2 roky
 

Nasypte mletou kávu do skleněné nádoby a přidejte vařící vodu. Deset vteřin míchejte a připevněte filtrovací trychtýř. Nechejte čtyři minuty odpočinout a nalévejte. Ve výsledku získáte kávu, která je připravená snadným, ale nepochybně nejlepším způsobem. Představujeme CafeSolo™. 

Zapomeňte na páru, stlačení a tahání

CafeSolo™ vychází z tradičního způsobu přípravy kávy. Není zde žádné složité zařízení ani filtrovací papír. Jenom umletá káva a vařící voda, takže kávová zrnka mohou nabídnout maximálně čistou kávovou chuť. 

Příprava ve skle - v i izolačním potahu

Dva designéři Claus Jensen a Henrik Holbaek navrhli pro EVA SOLO originální kávovar. Pro jedinečnou nádobu, která je sama o sobě uměleckým kouskem - připravili také neoprenový potah, který kávu udrží teplou po dobu 30 minut. Patentovaný zobáček bez ukapávání, filtrový trychtýř, který zadržuje kávovou sedlinu a automatická příklopka doplňují obrázek vrcholně jedinečného a funkčního výrobku s dánským designem.


Ta správná teplota
Ideální teplota pro přípravu kávy je asi 94°C. Tuto teplotu získáte běžným postupem přípravy kávy, když vařící vodu naléváte do skleněné nádoby a na mletou kávu. Zamícháním zajistíte kontakt mezi zrnky a vodou. Osmdesát procent chuti kávy vzniká v několika prvních minutách, kdy má voda nejvyšší teplotu. Poté se chuť kávy už nijak výrazně nemění.

Varianty : CafeSolo 0,6 l - černý neopren

              CafeSolo 1 l - černý neopren,červený neopren,hnědý neopren,tyrkysový neopren

              CafeSolo  1,4 l - černý neopren

              Set CafeSolo - CafeSolo 1 l -  černý neopren, +2 skleničky  38 cl + 2lžičky caffelatte

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.