Eva solo - karafa

 
  • 1 z 4
 
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč
Kategorie Vyprodáno
Záruka 2 roky
Zvolte variantu
Kód produktu 567564 Velikost: 1,4 l Vyprodáno 1 299 Kč
   
 
 

Dobře to znáte. Hosti dorazili na večeři, kterou servírujete na svém nejlepším ubruse. Vše se bezvadně vyvíjí, dokud se ze stolní lahve nezačne nalévat do skleniček červené víno - trefa do skleniček se však stává spíše vysněným cílem. Nevinná malá kapka se promění ve velkou a nanejvýš nepříjemnou skvrnu na nedotčeném ubruse. 

EVA SOLO nyní představuje nádhernou karafu s odlévačem. Tato karafa je součástí inovační řady EVA SOLO designérů Clause Jensena a Henrika Holbaeka. Ve vší své jednoduchosti nedovolí, aby obsah karafy skončil jinde než ve skleničce a nikdy na ubruse. Odlévač je vyroben z nerez oceli a silikonové pryže a vždy zachytí poslední kapku nápoje, která by jinak mohla dopadnout na ubrus. Praktický odlévač se nasadí na karafu a lze jej snadno odejmout a umýt v myčce. Stejný patentovaný princip, jaký je použit u odlévače, slouží již mnoho let u vakuovaných nádob a lahví stejné řady.

Samotná karafa je malým uměleckým dílem. Zaoblené linie a charakteristický vlnový tvar dna vytváří na slunci nádherné odlesky. Krásná karafa se systémem drip-free je dodávána ve dvou velikostech: 0,6l,1,0 l a 1,4 l.

Karafu i odlévač lze mýt v myčce.

Naklápěcí víčko není součástí, nutné objednat zvlášť  - cena 415 Kč.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.