Katalytické lampy

Nejprodávanější

Ashleigh & Burwood LTD - katalytická lampa - HAZELNUT GROVE
1 500 Kč –37 %
Původně: 1 500 Kč  (–37 %)
950 Kč
1 položek celkem

Vonné katalytické aroma lampy - dokonale osvěží Váš interiér

Tajemství vonné katalytické aroma lampy je založeno na základě unikátního procesu katalytické reakce. Jakmile se kámen v lampě zahřeje, proces je zahájen.

Kde můžete katalytickou aroma lampu použít?

Kdykoliv budete chtít vytvořit úžasnou a relaxační nebo svěží atmosféru ve Vašem interiéru, použijte katalytickou lampu Ashleigh & Burwood.

Rozlučte se s nežádoucím aroma při vaření, nemilým zápachem domácích zvířat, odstraňte nepříjemný zápach cigaret a provoňte si domov podle svých představ. Vyčistěte si Vaše obydlí od nežádoucích bakterií, roztočů, plísní, či jiných nežádoucích částic. Katalytické lampy hoří mnohem nižší teplotou než klasické vonné svíčky, ve vzduchu proto zůstává mnohem znatelnější množství vůně, které je jinak spálena plamenem svíček. 

Jak správně používat katalytickou aroma lampu :

  • Odstraňte dekorativní uzávěr, zhášecí čepičku a vyjměte knot s kamenem. Naplňte svoji lampu do dvou třetin s vonnou esencí Ashleigh & Burwood dle vašeho výběru.
  • Vložte zpět knot s kamenem do Vaší lampy.
  • Zakryjte kámen zhášecí čepičkou a nechte jej 20-30 minut nasáknout vonnou esencí, kterou jste si vybrali.
  • Po 20-30 minutách odstraňte zhášecí čepičku a zapalte lampu. Po přibližně třech až pěti minutách lampu zhasněte (3 minuty jsou dostačující pro malou lampu s malým kamenem, 5 minut pro velkou lampu s velkým kamenem). Kámen se během hoření zahřeje a po zhasnutí plamene zůstane horký a bude vypouštět vůni přes knot do ovzduší.
  • Použijte dekorační víčko k přikrytí horkého kamene. Lampa začne účinně a snadno čistit ovzduší, zničí všechny nežádoucí bakterie a zaplaví vaše okolí příjemnou a úchvatnou vůní. Jediné, co by jste měli udělat, je relaxovat, uvolnit se a mít dokonalý požitek z vaší lampy.
  • Pokud chcete ukončit proces, odstraňte dekorační víčko a nasaďte na lampu zhášecí čepičku. To ochrání lampu před samovolným únikem vůně do prostoru zatímco lampa není v provozu.

Více o katalytických lampách najdete ZDE včetně doporučení, jak vyčistit kámen v katalytické lampě.

AROMATERAPIE - AROMALAMPY - AROMAOLEJE - BYTOVÉ VŮNĚ - INTERIÉROVÉ VŮNĚ - KATALYTICKÉ LAMPY - KATALYTICKÉ AROMA LAMPY - VONNÉ AROMA DIFUZÉRY - VONNÉ OLEJE - VONNÉ SVÍČKY