Sagaform - dvojstěnný porcelánový termohrnek Pixel

Kód: 1090761
345 Kč
do 3 dnů

Sagaform - dvojstěnný porcelánový termohrnek Pixel

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvojstěnný porcelánový hrnek SAGAFORM Pixel zajišťuje, že se teplota horkého nápoje nepřenáší na vnější povrch. Je to ideální hrnek na kávu nebo čaj k postavení na váš pracovní stůl. Silikonové víčko zabraňuje nechtěnému vylití. Pít lze otvorem v silikonovém víčku nebo, po jeho snadném sejmutí, přímo z porcelánového hrnku. Bezpečná silikonová pryž víčka je určena pro styk s potravinami. Obsah hrnku je 250 ml. Hrnek i silikonové víčko myjte ručně. Hrnek je dodáván v papírové krabičce s potiskem.

Velikost: 9,5 x 9,5 x 14,5 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Porcelánové termohrnky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Sagaform je jednou z vedoucích skandinávských značek vyvíjející a distribující doplňky v nordickém designu – od stolování až po kompletní vybavení na piknik v přírodě. Všechny produkty jsou navrženy vedoucími designéry a založeny na švédských tradicích. Výrobek od Sagafromu je ideální dárek – pro někoho blízkého nebo pro sebe sama. Každá položka představuje radost a inovaci v kuchyni a na stole, jak už uvnitř tak venku. Sagafrom je členem rychle rostoucí skupiny New Wave Group AB, která zahrnuje rovněž značky jako Orrefors Kosta Boda, Sea Glassworks, Craft a Seger.

Designéři : Helene Tiedemann, Linda Sjunesson, Marie Olofsson, Matz Borgström, Pia Amsell, Åsa Lindeberg Svensson, Christopher Wiehle, Dennis Becker, Hanna Werning, Jon Eliason, Pascal Charmolu, Lotta Odelius, Lovisa Wattman, Peter Pinzke, Johan Bergström, Pia O. Björklund, Magnus Forthmeiier, Roger Persson, Peter MOritz, Eva MOritz, Ylva Olsson, Petrus Palmér, Jonas Pettesson, John Löfgren