Židle

Nejprodávanější

1 položek celkem

Plastové židle SCAB - do jídelny, na terasu, k bazénu, do kavárny

Scab se specializuje na kvalitní plastové židle, průhledné plastové židle, barové židle a stoly pro interiéry, většina výrobků je vhodná také pro exteriérové použití. Vysoká úroveň kvality surovin, velmi dobrý poměr cena - kvalita - design

Mezi nejprodávanější modely židlí značky Scab patří WAVE, ZEBRA a DIVA.

Pohodlné plastové židle SCAB

Tvrdá neohebná umělohmotná židle, na níž se špatně sedí, je minulostí. Jestliže při nákupu židle z plastu věnujeme pozornost tvaru a hloubce sedáku, sklonu a pružnosti opěradla, bude se nám v ní sedět pohodlně. Důležité jsou i područky ve správné výšce nebo polštářky, které nesklouznou. Židle z umělé hmoty stavíme nejčastěji ke stolu se skleněnou deskou. Nebo naopak sedáky z transparentního plastu umístíme ke stolu s umělohmotnou deskou syté barvy. Měkké oblé tvary a průhledný probarvený plast interiér odlehčí, v naší nabídce naleznete ale i masivně působící židle. Stylová jsou křesílka vylisovaná z jediného kusu bez svárů a spojů, která pruží a zádům padnou jako ulitá. Buď mají klasický tvar, nebo vypadají jako otevřená koule či vajíčko. Plast změkčí subtilní látkové polstrování, které v létě saje pot a v zimě zahřívá.

Plastový nábytek umí být i luxusní:

Plastový nábytek získává díky novým technologiím na pevnosti a odolnosti. Jeho výhodou oproti jiným materiálům je barevná i tvarová rozmanitost a nízká cena. Dokáže ozdobit nejeden interiér. Milovníkům přírodních materiálů plast sice moc neříká, ale také oni by se divili, jak dokáže napodobit např. dřevo - šikovně vyrobený umělý ratan nebo podlahová prkna. Plast v nábytkářském průmyslu získává navrch při výrobě židlí, stolků, skříněk, ale i podlahových krytin, okenních rámů, tapet, rolet, poliček a zejména hraje prim v drobných doplňcích. Vyrábějí se z něho obaly na květináče, jelikož dokáže imitovat keramiku. Je oblíbeným materiálem návrhářů, protože snad neexistuje designový styl, který by díky plastu nedokázali napodobit. Moderní plast je tvrdý a v případě potřeby umí být i pružný. Mezi jeho vlastnosti patří neomezená barevnost, zároveň lze vyrobit transparentní povrchy, čisté nebo s vlisovanými vzory. Dobře vypadá jeho kombinace s textilií, kovem, se dřevem si ale příliš nerozumí. Nespornou výhodou plastu je tvarová flexibilita, plasticita.