R2S

R2S – Itálie  

Je společnost, která udává směr v trendech stolování, prostírání či moderních dárků. V sortimentu najdeme nejen tradiční dekory, ale i nové neotřelé motivy.

R2S  - kolekce Ecology, kde nejde jen o pocity   

Novinkou je řada Ecology, která je jako stvořená pro moderně a přitom ekologicky smýšlejícího člověka. Porcelán je vyráběn technologiemi, které maximálně šetří přírodu spotřebou energie, nízkými emisemi kysličníku uhličitého a vodních zdrojů. Akátové dřevo pochází z Filipín a je z dohádatelných plantáží, na kterých je vyloučena dětská práce a zaručen férový výkup pro pracující rolníky. Bambusové dřevo, respektive zpracovaná bambusová tráva je z plantáží ve Vietnamu, z obnovitelných zdrojů a z dohádatelných zdrojů původu.

Ecology - katalog

R2S - kolekce Canvas dekorační plátna do Vašeho domu

Zútulněte si svůj domov obrazy malovanými na plátně.

Canvas katalog 2011

R2S - kolekce English Traditional, tradice u Vás doma

Klasické bylinky našich babiček jsou skromné, báječně voní a hezky kvetou. Zkuste si je letos pořídit netradičně.... renomovaná firma R2S pro Vás připravila nádhernou kolekci kuchyňského nádobí s motivem bylinek, které Vám udělá radost při přípravě pokrmů, stolování, uchovávání potravin či kávy a čaje. V sortimentu najdete konvičky, dózičky na cukr, dózičky na sušenky, olej & ocet, sůl & pepř, mističky na vajíčka, zapékací nádoby, podnosy, podložky a další.

English Traditional - hlavní katalog (skladem kolekce bylinek, psů a koček)

Žádné produkty značky R2S nebyly nalezeny...