Apidura

Webová stránka značky: Apidura

Ti z vás, kdo to zkusili, nám jistě dají za pravdu. Bikepacking (nebo-li cestovánní na lehko) posouvá každodenní cyklistické zážitky ještě dál. Z odpolední vyjížďky se stává vícedenní zážitek, dobrodružství. Můžete objevovat vzdálenější lokality, terény, stezky, poznávat nové lidi. Když na kole strávíte více než jen jedno odpoledne, cyklistika hned dostává jiné rozměry. Čas plyne pomalu, vše je jasnější a jednodušší.

Beznosičový systém brašen Apidura se skládá z podsedlové brašny, rámové brašny, řidítkové brašny a menších brašen na drobné vybavení. Jde o to, aby byla váha vašeho vybavení rovnoměrně rozložená. To spolu s jistým uchycením brašen zajistí, že vaše kolo nepřijde o dobré jízdní vlastnosti.

Hlavním z materiálů použitých na brašnách Apidura je materiál s označeím VX21 od firmy Dimension-Polyant. Tento německý výrobce se zaměřuje na výrobu high-tech materiálů a jeho produkty najdete především vlající na stěžních plachetnic. Technicky se jedná o čtyřvrstvou laminovanou tkaninu, která vyniká hlavně svou odolností proti vodě, oděru, nízkou váhou a pevností v tahu.

 

Apidura

Apidura kapsička na kolo Backcountry food pouch 0,8l
1 090 Kč
Skladem (1 ks)
AP0007
Apidura brašna na kolo Expedition tool pack 0,5l AP0030
Apidura batoh Packable Backpack 13 l
1 390 Kč
do 3 dnů
0001227
Apidura brašna Racing top tube pack 0,7l
1 390 Kč
do 3 dnů
0001224
Apidura brašna na kolo Backcountry frame pack 2l new 0001319
24 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 24 položek celkem