Catalina Estrada

Webová stránka značky: Catalina Estrada

Nepodmíněná milovnice přírody. Nadšená pro barvy. Fascinovaná strukturami, detaily, tvary a krásou. Taková je Catalina Estrada, kolumbijská návrhářka žijící od roku 1999 v Barceloně. Podařilo se jí reinterpretovat Latinsko-Americký folklor s původní pevností, tak aby vykvetl v hlubokém souladu a jednoduchosti.

Její působivý a veselý vizuální jazyk, nakažlivě optimistický, s tisíci barev a se vší silou přírody, přesahuje hranice.

Flora a fauna jsou hlavním zdrojem inspirace z místa, kde staví svůj vlastní svět založený na jednoduchosti krásy.

V její osobní vizi zkrocené přírody, bloudí zástupy postav fascinujícími světy plnými barev. Její práce je veselá, jasná, emotivní a plná lásky. Jemné a elegantní obrazy, které komunikují přímo z barev. Její práce je vzrušující a vyvolává štěstí.

Její designy v tisících barev a jejích chromatická technika ​​spojují Catalinino jméno s klienty jako jsou Paul Smith, Coca-Cola, Microsoft, Camper, Nike, Levi´s, Smart / Mercedes Benz, Paulo Coelho, Unicef​​, Barcelona a Londýn a mnoha dalšími.

Catalina Estrada tvoří značku, která uchvátí Evropu a celý svět prostřednictvím osobitého malířského stylu přítomného v mnoha kolekcích a formátech, včetně tapet, ložního prádla, polštářů, kabelek, deštníků, školních potřeb a mnoho dalších.

Žádné produkty značky Catalina Estrada nebyly nalezeny...