Vážení zákazníci, náš eshop je v plném provozu. Doručování zásilek na vybrané pobočky Zásilkovny, Českou poštou i dopravcem GLS funguje bez omezení.

Hiplok

Webová stránka značky: Hiplok

Zámky Hiplok řeší jednu pro vždy problém všech, kteří jezdí po městě na kole. Jezdit po městě na kole je fajn do té doby než potřebujete někde zastavit a nechat vaše kolo "bez dozoru". Každý z nás už vyzkoušel víc druhů zámků. Ty se dají rozdělit do dvou kategorií - malé, které jsou lehké, snadno přepravovatelné, ale také absolutně nefunkční a velké, dobře chránící kolo, které jsou špatně přepravitelné. Zámky Hiplok tohle dilema řeší. Jsou bytelné, dobře se převáží a navíc ještě vypadají krásně.

Zámky Hiplok si jednoduše dáte okolo pasu jako opasek, nebo zaháknete za kapsu či batoh. Hlavním mottem Hiplok je nekompromisní kvalita a velký důraz kladený na spokojenost zákazníků. Hiplok všechny své produkty pečlivě testuje a neustále pracuje na jejich vylepšování do nejmenších detailů.

Všechny zámky Hiplok jsou navrženy a testovány ve vývojovém centru značky ve Velké Británii. Lidé z Hiplok zámky nejen navrhují a vyrábí, ale také používají a jejich zámcích je to vidět.

hiplok

16 položek celkem
Hiplok Lite All Black
1 699 Kč
Hiplok zámek na kolo LITE black-cyan
1 699 Kč
Hiplok Lite Pink
1 699 Kč
Hiplok Lite White
1 699 Kč
Hiplok zámek na kolo LITE black-yellow
1 699 Kč
Hiplok zámek na kolo LITE camo
1 699 Kč
Hiplok zámek na kolo D All Black
1 799 Kč
Hiplok zámek na kolo D Cyan
1 799 Kč
Hiplok zámek na kolo LITE superbright
1 799 Kč
hiplok dx black featured (1)
2 199 Kč
Hiplok zámek na kolo Original All Black
2 299 Kč
Hiplok zámek na kolo Original Black Lime
2 299 Kč
Hiplok zámek na kolo ORIGINAL superbright
2 599 Kč
Hiplok zámek na kolo GOLD All Black
2 799 Kč
Hiplok zámek na kolo GOLD Camo
2 799 Kč

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem