Vážení zákazníci, náš eshop je v plném provozu. Doručování zásilek na vybrané pobočky Zásilkovny, Českou poštou i dopravcem GLS funguje bez omezení.

Retap

Webová stránka značky: Retap

Láhve Retap jsou unikátní láhve na vodu, které v sobě spojují 4 důležité vlastnosti: zdravotní prospěšnost, šetrnost k životnímu prostředí, vysokou kvalitu a moderní design.

Zdraví prospěšná

Voda je esencí života, proto je pro pitnou vodu důležitá kvalita. Také proto jsou láhve Retap vyrobeny z vysoce kvalitního skla, bez látek jako jsou ftaláty a BPA, jež se běžně vyskytují v plastových lahvích a nepříznivě ovlivňují naše zdraví.

Šetrná k životnímu prostředí

Voda je neodmyslitelnou součástí života a proto by její užívání mělo být v souladu s ním. Láhve Retap pomáhají snížit spotřebu jednorázových plastových lahví s vodou a tak chránit naši přírodu. Dejte svému okolí znát, že vám záleží na našem životním prostředí.

Vysoce kvalitní

Dlouhá životnost lahví Retap vyžaduje vysokou kvalitu používaného materiálu. Tvrzené borosilikátové sklo zajišťuje lahvím Retap jejich vysokou odolnost a nízkou hmotnost.

Moderní design

Moderní a elegantní dánský design propracovaný do nejmenších detailů dodá pití Vaší vody nevšední zážitek. S různými velikostmi lahví Retap a spolu s širokou škálou barevných uzávěrů tak získáte láhev pro nespočetné množství různých příležitostí, od malé vycházky s přáteli až po pracovní schůzky s klienty. S lahví Retap získáte jedinečný design pro jedinečná setkání.

Retap Logo (72 DPI)

 

 
64 položek celkem
Retao Sleeve 08 Magenta.jpg
209 Kč
Retap skleněná láhev 0,3l azurová
295 Kč
Retap 03 Frosted White
295 Kč
Retap 03 Black
295 Kč
Retap 03 Purple
295 Kč
Retap 03 Grey
295 Kč
Retap 03 Yellow
295 Kč
Retap skleněná láhev 0,5l azurová
319 Kč
Retap 05 Frosted White
319 Kč
Retap 05 Black
319 Kč
Retap 05 Purple
319 Kč
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 64 položek celkem