Vážení zákazníci, náš eshop je v plném provozu. Doručování zásilek na vybrané pobočky Zásilkovny, Českou poštou i dopravcem GLS funguje bez omezení.

Termosky a termolahve - outdoorové, stylové, nerezové, odolné...

Nejprodávanější

238 položek celkem
Alfi - termokonvice Achat grey 1,0l
2 199 Kč
Alfi - termokonvice Achat Red 1,0l
2 199 Kč
Alfi - termokonvice Big Spender 3l
2 499 Kč
Alfi - termokonvice ECO plast 1l red
499 Kč
Alfi - termokonvice Gusto Applegreen 1,0l
1 399 Kč
Alfi - termokonvice Gusto Aquamarin 1,0l
1 399 Kč
Alfi - termokonvice Gusto Black černá
1 399 Kč
Alfi - termokonvice Gusto Brass 1,0l
1 399 Kč
Alfi - termokonvice Gusto Copper 1,0l
1 399 Kč
Nahoru
Další produkty

Termoska (též termoláhev) je speciálně vyrobená láhev, která slouží především k uchování teploty obsahu. Například teplého nebo studeného nápoje či pokrmu. Již v roce 1892 termosku vynalezl pracovník Oxfordské univerzity Sir James Dewar, který potřeboval pro účely laboratorních pokusů speciální nádobu, která by po dlouhou dobu udržela velmi chladné tekutiny. Základem termosky je dvojitá vnitřní nádoba s lesklými dvojitými stěnami, z mezery mezi stěnami obou nádob je zpravidla vyčerpán vzduch. Přes takto vytvořené vakuum nemůže teplo pronikat přes stěny ven. Tepelné záření se odráží zpět od lesklých stěn a obsah si pak po dlouhou dobu udrží svou teplotu.

Outdoorové termosky

V naší nabídce najdete spoustu kvalitních a odolných termosek od předních světových výtrobců. Patří mezi ně značky THERMOS, STANLEY, ALADDIN, LIFEVENTURE, GSI a další...

Stylové termosky

V dnešní době je termoska také skvělým stylovým doplňkem a módní záležitostí. Pokud toužíte po stylové termosce, vybírejte ze značek ALFI, SIGG, GREEN GATE, EVA SOLO nebo XDDESIGN.