11 položek celkem

Pokud používáte aroma difuzér v malém prostoru, můžete jeho intenzitu ovlivňovat počtem tyčinek, které do něj vložíte. Čím více tyčinek, tím silnější aroma.

S difuzérem zacházejte opatrně, při ukápnutí roztoku náplně byste mohli poničit nábytek. Proto je lepší difuzéry nepokládat přímo na nábytek, ale na nějakou další nepropustnou podložku.

Nestavte aroma difuzér do blízkosti zdí či závěsů, jeho obsah je na bázi oleje a mohl by Vám při doteku bambusových tyčinek udělat na zdi či na závěsu skvrny.

Když difuzér vypotřebujete, bambusové tyčinky vyhoďte. Nikdy je nedávejte do prádla nebo do skříně mezi šatstvo. Nezapomeňte, že tyčinky byly po dobu několika měsíců napuštěny olejem a mohly by vám tak vaše oblečení poničit. A navíc, bambusové tyčinky nejsou nezničitelné. A po několika měsíční absorbci tekutin by také mohly zahnívat, či plesnivět.

Pokud se rozhodnete objednat si novou vonnou esenci do vašeho difuzéru, nezapomeňte si tedy objednat i nové bambusové tyčinky.

AROMATERAPIE - AROMALAMPY - AROMAOLEJE - BYTOVÉ VŮNĚ - INTERIÉROVÉ VŮNĚ - KATALYTICKÉ LAMPY - KATALYTICKÉ AROMA LAMPY - VONNÉ AROMA DIFUZÉRY - VONNÉ OLEJE - VONNÉ SVÍČKY